קוריאה

פעילות משרד מיתר בקוריאה מותאמת בצורה ייחודית לשאיפה לסייע ללקוחות המעוניינים לנצל את ההזדמנויות העסקיות המתהוות ברפובליקת דרום קוריאה. בעזרת צוות עורכי הדין והשותפים הגלובלי שלנו, אנו מספקים סיוע בעל ערך לחברות המעוניינות להרחיב את פעילותן בקוריאה ולמוסדות פיננסיים וחברות בינלאומיות בבחינת מחלוקות, סוגיות רגולטוריות ומיזמים עסקיים פוטנציאליים במדינה מזרח אסייתית זו. בזכות ההסכמים מרחיקי הלכת שנחתמו במטרה לקדם את המסחר והעסקים בקוריאה, כגון הסכם סחר חופשי האיחוד האירופי-קוריאה, הסכם סחר חופשי ארה”ב-קוריאה והסכם סחר חופשי עליו חתומה קוריאה עם 45 מדינות, משרד מיתר מציע ללקוחותיו את ניסיונו המוכח בגישור הפערים הגיאוגרפיים והתרבותיים בין שתי המדינות ושאר העולם. ניסיוננו המעשי מכסה את כל הענפים במשק, לרבות הייטק, אינטרנט, מכשור רפואי, ביוטכנולוגיה, קלין-טק וטכנולוגיות ירוקות, טיפול במים, טקסטיל, חקלאות, אופטיקה, כימיקלים, חינוך, מזון, פארמה, קמעונאות, רכב ועוד.

מיתר שומר על נוכחות בקוריאה במטרה לספק ללקוחותינו סיוע והכוונה בכל ההיבטים של הקמה וניהול פעילות מקומית.

השירותים האסטרטגיים שלנו כוללים הבטחת נוכחות משפטית בקוריאה, הקמה, תפעול ורישום נציגויות, חברות בת מקומיות בבעלות מלאה, מיזמים משותפים, שותפויות עם השקעות זרות וסניפים, תכנון מס בינלאומי, מסחור מקומי של מוצרים וטכנולוגיות ומו”מ על עסקאות מהשלבים ההתחלתיים ועד לסגירת העסקה.

על מנת להבטיח כי הלקוח מקבל את השירות המקצועי לו הוא זקוק, אנו עובדים עם כמה משרדי עורכי דין קוריאניים על מנת להתאים פתרון לצרכי הלקוח. גמישות זו מבטיחה התאמה מושלמת לכל צרכי הלקוח, הן מבחינת תחום התמחות והן מבחינת שכ”ט.

כמשרד עורכי דין מוביל בישראל, מיתר הוא שותף מבוקש עבור חברות ואזרחים קוריאניים המנהלים או מעוניינים לנהל פעילות עסקית בישראל. מיתר מייצג באופן פעיל את האינטרסים של לקוחות אלו בישראל ומסייע להם בהרחבת קשריהם הכלכליים והמסחריים באזור. אנו נהנים מניסיון רב בהכרות החברות הקוריאניות עם ההיבטים המשפטיים והתרבותיים של הפעילות העסקית בישראל.

שותפים בתחום עיסוק זה: