פטנטים

השילוב הייחודי של פרקטיקת הפטנטים במשרדנו, הניתן באמצעות חברת מיתר פטנטים בע”מ, מאפשר לנו להעניק שירות ייחודי, מקיף ומקצועי, תוך הסתכלות רחבה וכוללת על כלל הצרכים העסקיים והקנייניים של לקוחותינו.

שיתוף הפעולה בין צוות הפטנטים לבין צוותי המשרד השונים, בכל התחומים המסחריים, מקנה ללקוחותינו ערך מוסף אסטרטגי עשיר שמסייע למיקוד וייעול ניהול הקניין הרוחני.

אנו מעניקים ללקוחותינו שירותים הכוללים יעוץ, חיפוש, הערכה, חוות דעת, עריכה והגשת בקשות לרישום זכויות קניין רוחני (פטנטים, סימני מסחר, עיצובים וזכויות מטפחים), טיפול בהליכים, בחינתם ורישומם, בדיקות נאותות, הליכי התערבות והגשת התנגדויות לרישום של צדדים שלישיים, בארץ ובעולם. השירותים כוללים עריכה והגשה של בקשות לפטנט, לעיצובים ולזכויות מטפחים.

הצוות שלנו, במיתר פטנטים בע”מ, כולל עורכות ועורכי פטנטים בעלי השכלה מגוונת וניסיון עשיר. לצוות עורכי הפטנטים הבנה טכנולוגית מעמיקה במגוון רב של תחומים המאפשרת טיפול באמצאות בתחומים של תוכנה, בינה מלאכותית, סייבר, הנדסה, פיזיקה, מכשור רפואי, ביוטכנולוגיה, פארמה, כימיה, גנטיקה, חקלאות ועוד.

כתיבת בקשה לפטנט מהווה את השלב הקריטי ביותר בהבטחת ההגנה על האמצאה. עורכות ועורכי הפטנטים אצלנו, מבצעים ישירות את מלאכת הבדיקה, הכתיבה והניהול של בחינת הבקשות לפטנט, מעורבים בהתמודדות עם הפרות פטנט, ומעניקים ייעוץ אסטרטגי לגבי מדיניות וניהול פורטפוליו פטנטים וזכויות קניין רוחני של הלקוחות.