סימני מסחר

סימני מסחר

אנו מסייעים לקהל לקוחותינו להגן על המותגים ועל סימני-המסחר שלהם, ומספקים את כל מערך השירותים הקשורים להגשה עד רישום, תחזוקה שוטפת, הגנה ואכיפת הזכויות הקשורות לסימני-המסחר של לקוחותינו.

אנו מאמינים כי על כל חברה וארגון לעשות כל שביכולתם כדי להגן על סימני-המסחר שלהם, שבמקרים רבים מהווים את ה”פנים” שלהם, והינם בין הנכסים החשובים ביותר שלהם.

לצוות סימני-המסחר שלנו ניסיון רב ונרחב במתן ייעוץ בנוגע לדרכים היעילות והמשתלמות ביותר להגן על זכויותיהם באופן גלובלי, ואנו משתמשים בניסיון הזה על-מנת לענות על הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד מלקוחותינו, ולספק לכל לקוח פתרון ותכנית התואמים את צרכיו הייחודיים ויכולותיו הפיננסיות ומקדמים את מטרותיו העסקיות והשיווקיות.

מידי שנה אנו מגישים בקשות רבות לרישום סימני-המסחר של קהל לקוחותינו בארץ ובחו”ל, ומלווים את הלקוחות לאורך כל שלבי התהליך: משלב בחירת הסימן וניסוח פרטות הסחורות והשירותים, דרך ניהול ההליך הרישומי ומענה על השגות רשם במידת הצורך, ועד פרסום ורישום הסימן ותחזוקה וחידוש שוטפים שלו.

אנו מייצגים את לקוחותינו בהליכי התנגדויות וביטולים מול רשם סימני-המסחר בישראל, ומלווים אותם אף בהליכי מתן רישיונות שימוש, העברות בעלות, שינוי פרטי בעלים ועוד.

כמו כן אנו מבצעים חיפושים לצורך בדיקת זמינות סימני-מסחר לשימוש ורישום, וסכנת הפרה, ומספקים חוות דעת מקצועיות בהתאם.